• + 90 224 220 45 77 - 87

Hakkımızda

DSC_0089
Green Golden ile gayrimenkul sektöründe “Ben de Varım” diyen başarılı işadamı; Giriştiği her işte marka olmayı başaran iş dünyasının başarılı isimlerinden Abdullah Özbakır, alt yapısını kapsamlı güçlendirdiği Green Golden firmasıyla gayrimenkul sektöründe ilklere imza atmayı hedefliyor. Başarılarla bezediği ilklerle dolu ticari tecrübesini girişimcilerle paylaşmaya hazır olduğunu her adımında ispatlayan Abdullah Özbakır;Bursa’da doğru yatırımın tek adresinin Green Golden Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi’nden geçmektedir.

Selanik doğumluyum. Çok küçük yaşlarımdan beri bulunduğum ticari girişimlerimi 1981 yılında açtığım bakkal dükkanı ile sürdürdüm. 2000’li yıllara vardığımda spot ürün satışı ve şarküteri ürünlerini de bünyeme ekleyerek toptan sevkiyata başladım. Yaklaşık 10 yıldır Bursa ve ilçeleri ve yakın illere ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Bu meyanda ticari olarak gelişebilmek için birçok seminere katıldım.
Sosyal olarak ilerlemek için de seçkin sivil toplum kuruluşlarına üye oldum. Göçmen bir aileden geldiğim için buderneklerin en başında kurucu üyesi olduğum BALKANTÜRKSİAD geliyor.

Yaklaşık 30 yıldır ticari tecrübenin bize kattığı değeri dostlarımız ve yatırım yapmak isteyen kardeşlerimizle paylaşmak için sahasında uzman kadromuzu kurumsal yapı altında toplayarak Green Golden markamız ile yola çıktık.

Edindiğimiz bilgiler ışığında söyleyebiliriz ki, kaybetme riski en minimalize olan yatırım enstrümanı topraktır. Tabii ki doğru yerde bulunması ve gerekli araştırmalarınyapılması şart. Bu yüzden biz Green Golden olarak belirli dönemlerde ekonomik,sosyal ve politik analizler yaparak sınırlarının belirlediği bölgede yatırımcımızın maksimum kâr elde etmesini öngörüyoruz.Green Golden’ı sektörde farklı kılan bünyesinde bulundurduğu uzman radrosuyla,yatırımcılarına en uygun koşullarda ve isteklerine uygun çözümler sunmaktadır. Ayrıca aynı çatı altında mimari projelendirme bölümümüzde mimar, imar durum yorumlama, yapı matematiği, iç tasarım konularında da destek verebiliyoruz.İş dünyasına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Green Golden bünyesinde oluşturduğumuz Metropol Danışmanlık Şirketi’mizle de, girişimcilerimizi hayata geçirecekleri projelerle alakalı olarak tecrübelerimizden faydalandırarak güven kazanmalarını sağlıyoruz. -HACKEDBY MARKWELLIPUKASKWA- SİTE AÇIKLARINIZI KAPATINIZ!